divxplanet logo
Anasayfa | Forum | Sinema | Pek Yakında | Filmler | Diziler | Altyazılar | Altyazı Arama | Afiş | ED2K Sunumları | Araçlar | Dökümanlar | İletişim | G-Arama
divxaltyazi
Dizi Özel | Devam Eden Diziler | Sonlanan Diziler | Dizi Takvim | Anime Özel | Animeler | Bugün Popüler | Akademi | Cannes | Emmys
   

Venuto al mondo (2012)

Sen Dünyaya Gelmeden

Venuto al mondo afiş
Venuto al mondo Film Ekibi
Yönetmen
Senaryo

Görüntü Yönetmeni

Müzik

OyuncuRol
Gemma
Diego
Aska
Giuliano
Doctor
Giornalista
Gojco
Danka
Official Ministry
Venuto al mondo Detaylar
Türkçe Adı
Sen Dünyaya Gelmeden

Gösterim Tarihi

Yapım :


Tür :

Süre : 127 dakika

IMDB Puan : 7.0/10

imdb tt1396226

A.K.A
Twice Born

DP Puanı : 7.4/10 (28 kişi oyladı)
En iyi Film ve Diziler
Altyazı Gönder
Özet: Gemma ve Diego Saraybosna’da tanışmışlardır. Gemma'nın hayatı Diego’ya aşık olması ile beklenmedik şekilde değişmiştir. Fakat Diego, Bosna savaşı sırasında hayatını kaybeder, Gemma ise başka bir ülkeye savrulur. Savaş bittikten yıllar sonra Gemma oğulunu da yanına alarak Diego'nun öldüğü topraklara geri döner. Geçmişte yaşananları ve Diego'nun izlerini Saraybosna'da arar...
Venuto al mondo Fragman (Youtube) Gösterim : 629
Sırala : Göster : Getir :

Harika bir kadrosu var bizden biri Saadet Aksoy da oynuyor, beklemedeyiz.

karnıyarık - 24 Kasım 2012 Cumartesi 10:11 Değerlendirme:-1(3) 

Ağır dram filmidir uyarayım, zaten saraybosna savaşı etrafında konunun anlatımı bile izleyiciyi etkilerken, esas konuda çok etkileyici yansıtılmış oyunculuklar çok iyi hikaye çok iyi herşeyiyle beğendim tavsiye ederim. Tabi dram kaldırabiliyorsanız

almashan - 19 Aralık 2012 Çarşamba 04:12 Değerlendirme:1(3) 

Harika bir dram filmi. İzlemenizi tavsiye ederim.

ironcow - 08 Temmuz 2013 Pazartesi 08:07 Değerlendirme:0(2) 

Ağır bi film olmasına rağmen dram çok iyi.Saadet Işıl Aksoy'u da çok beğendim bu filmde.

fthcenker - 02 Aralık 2013 Pazartesi 04:12 Değerlendirme:0(2) 

Ben böyle bir film konusu yazma hayatımda ilk defa gördüm. Baştan aşağıya spoiler vermişsiniz. Kim ölüyor kim ne oluyor yazma arkadaş hiçbir şey daha iyi!!

zrby - 25 Nisan 2014 Cuma 08:04 Değerlendirme:1(1) 

Kitabini okuduktan sonra izledim.Yazarin en iyi eseri diyebilirim. Film de mumkun oldugu kadar yansitilmaya calisilmis romanin icerigi.Oyuncular cok iyi.Eger filmi izlemediyseniz mutlaka kitabini okuyun diyecegim. Saadet Işıl Aksoy,basta olmak uzere oldukca iyi oyuncular.Penélope Cruz bu filmde bana göre biraz yetersiz kalmis.Emile Hirsch ve Adnan Haskovic cok basariliydi.

demian_55 - 03 Mayıs 2014 Cumartesi 07:05 Değerlendirme: 

biraz ağır bir film ama yine de iyi.. konu bütünlüğü var, sonunda izlediğinize değiyor..

xtreme59 - 29 Haziran 2014 Pazar 02:06 Değerlendirme:1(1) 

Venuto al mondo Film Altyazıları

Altyazılar Dil   CD   FPS   Çevirmen   İnd.   Gönderen  
279016 Venuto al mondo
SubRip - İngilizce
1 25 Bilinmiyor 217 Profil levanten  
Sub ID:#279016 E.T.: 16 Mart 2013 Cumartesi 06:03
Twice.Born.[Venuto.Al.Mondo].2012.DVDRip.XviD.AC3.HORiZON-ArtSubs
280502 Venuto al mondo
SubRip - Türkçe
1 25 Doğukan Alpay & Timeless 2955 Profil Timeless  
Sub ID:#280502 E.T.: 29 Mart 2013 Cuma 07:03
Twice.Born.[Venuto.Al.Mondo].2012.DVDRip.XviD.AC3.HORiZON-ArtSubs
Twice Born 2012 DVDRiP x264 AC3-XaW
Venuto.Al.Mondo.2012.mkv.DVDRip.AC3.Ita.X264-JfK | Altyazı küfür içermektedir.
281320 Venuto al mondo
SubRip - Türkçe
1 25 DVD-Rip 514 Profil kaptan arkakapı  
Sub ID:#281320 E.T.: 06 Nisan 2013 Cumartesi 12:04
281684 Venuto al mondo
SubRip - Türkçe
1 25 DVD-Rip 1173 Profil Avast  
Sub ID:#281684 E.T.: 10 Nisan 2013 Çarşamba 01:04
DVDRip.XviD.AC3.HORiZON-ArtSubs | JfK | XaW
301159 Venuto al mondo
SubRip - İngilizce
1 23.976 DVD-Rip 130 Profil Red_John
Sub ID:#301159 E.T.: 20 Kasım 2013 Çarşamba 08:11
  • Twice Born (2012).BluRay720pGanool.720p.BluRay.x264-QND
    BluRay 720p x264-AAC (AtlaN64)
    BluRay x264 AC3 CZ AC3 EN-TreZzoR
    301197 Venuto al mondo
    SubRip - Türkçe
    1 24 DVD-Rip 699 Profil hoptirinaynay
    Sub ID:#301197 E.T.: 20 Kasım 2013 Çarşamba 03:11
    720p (QND)| ISO-8859-9 ve UTF-8 versiyonları bulunmaktadır.
    303077 Venuto al mondo
    SubRip - Türkçe
    1 23.976 Doğukan Alpay & Timeless 2130 Profil Doğukan Alpay
    Sub ID:#303077 E.T.: 10 Aralık 2013 Salı 10:12
    Twice.Born.2012.720p.BluRay.x264-QND
    Twice Born (2012) BluRay 720p 900MB Ganool
    Twice.Born.2012.720p.BluRay.x264.YIFY
    317743 Venuto al mondo
    SubRip - Türkçe
    1 24 DVD-Rip 507 Profil Srknvrl
    Sub ID:#317743 E.T.: 18 Nisan 2014 Cuma 03:04
    Twice.Born.2012.LIMITED.INTERNAL.720p.BluRay.x264-VETO
    Vizyondaki Filmler
    Annabelle (2014)
    Annabelle (2014)
    Annabelle
    Fury (2014) - Hiddet
    Fury (2014)
    Hiddet
    Delisin! Delisin! (2014)
    Delisin! Delisin! (2014)
    Delisin! Delisin!
    The Disappearance of Eleanor Rigby: Him (2013) - Aşkın Halleri
    The Disappearance of Eleanor Rigby: Him (2013)
    Aşkın Halleri
    Sabit Kanca 2 (2014)
    Sabit Kanca 2 (2014)
    Sabit Kanca 2
    Birleşen Gönüller (2014)
    Birleşen Gönüller (2014)
    Birleşen Gönüller
    Nergis Hanım (2014)
    Nergis Hanım (2014)
    Nergis Hanım
    What If (2013) - Ya Aşksa
    What If (2013)
    Ya Aşksa
    sinema - vizyondaki filmler
    ÜYELİK

    Kullanıcı
    Şifre
    Hatırla |

    (Şifremi Unuttum | Kayıt Ol)
    Reklam
    ALTYAZI ARAMA

    »Son Yedi Gün

    »Gelişmiş Arama
    EN SON YÜKLENEN ALTYAZILAR
    EN ÇOK İNDİRİLEN
    Türkçe Altyazılı Filmler
    Türkçe Altyazılı Diziler
    Türkçe Altyazılı Animeler
    altyazı
    sağ alt köşe ara büyük sol alt köşe
    Copyright © 2004 - 2013 DiVXPlanet Film, Dizi, Anime ve İşitme Engelliler için Türkçe Altyazı veritabanı sitesidir.